Spotkania biznesowe

Słodki catering na spotkania biznesowe

Czasem spotkanie biznesowe wymaga szczególnej oprawy. Jubileusz firmy, pożegnanie pracowników odchodzących na emeryturę, otwarcie nowej siedziby, firmowa wigilia… To najbardziej oczywiste okazje. Dlaczego jednak nie pomyśleć także o innych?

Słodycze łagodzą obyczaje – przerwa na deser podczas trudnych negocjacji potrafi zdziałać cuda. A świętowanie podpisania ważnego kontraktu z orzechowo-karmelowym ptysiem czy wykwitną monoporcją podkreśli smak sukcesu.

W Desercji rozumiem znaczenie takich chwil i zrobię wszystko, by uświetnić je subtelnym, pełnym wyjątkowego smaku deserem. Mam nadzieję, że zapadnie Wam w pamięć równie mocno, jak emocje, które czujecie tego dnia.

spotkania biznesowe catering

Szczególnie polecam

monoporcja

Monoporcje

ptys desercja

Ptysie

bezy desercja

Bezy

Najczęstsze pytania naszych klientów

Maksymalnie do 150 osób, jeśli przyjmiemy założenie, że na 1 osobę przypadają 3 różne desery.

Tak. Zdaję sobie sprawę z tego, że w firmowych kuchniach zwykle nie ma tylu kompletów eleganckiej zastawy, by wystarczyła na duże przyjęcie. Ponadto desery, które przygotowuję, są zaaranżowane z najwyższą precyzją i przenoszenie mogłoby ująć nieco ich uroku. Dlatego zazwyczaj klienci otrzymują ode mnie deser przygotowany na idealnie dopasowanej zastawie.

 

W szczególnych przypadkach istnieje możliwość skorzystania z usług zaprzyjaźnionej firmy, która wypożycza serwisy stołowe idealne na imprezy tematyczne. Zawieramy wówczas dodatkową umowę.

Tak, organizacja Candy baru wchodzi w koszt zamówienia.

Tak. Jest możliwość wykonania logo bądź dostosowania kolorystyki deserów do identyfikacji wizualnej klienta.

Dowóz jest po mojej stronie i wchodzi w koszt zamówienia. Umawiamy się zawsze na konkretny termin i godzinę. Jeśli to możliwe, proszę o zapewnienie na czas rozładunku miejsca parkingowego w miarę blisko wejścia do siedziby firmy, by nie narażać deserów na gwałtowne zmiany temperatury i wilgotności.

Porozmawiajmy o współpracy